Forum Bioderko
Forum Bioderko zrzesza chorych z problemami stawów biodrowych, fizjoterapeutów, lekarzy ortopedów oraz osoby związane i zainteresowane tematem.

Lekarze, szpitale i przychodnie - szpital MSWiA WROCŁAW

Piotr_1964_64 - Nie 25 Mar, 2012
Temat postu: szpital MSWiA WROCŁAW
Prosze o opinie, osób, które były operowane w szpitalu MSWiA przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu. J oczekuje na endo lewego biodra w szpitalu Wojskowym we Wrocławiu.Termin to 3-4 lata.Cholernie boli.Miewam się z zamiarem zmiany szpitala na MSWIA, gdyż czas oczekiwania jest krótszy. Prosze o Wasze opinie. Pozdrawiam.
Agnieszka 85 - Pon 26 Mar, 2012

Hej, nie wiem jak jest w MSWIA. Spróbuj tak: ja byłam na prywatnej wizycie u dr Wodzisławskiego, on jest ordynatorem w Szpitalu Wojskowym. Ja mam wprawdzie konflikt panewkowo-udowy, więc nie to co ty, ale po wizycie miałam zadzwonić do szpitala do dr i się umówić na operację. Tak zrobiłam, i "dostałam" tylko 3 miesiące. Co do samego dr to musisz się dowiedzieć jakiś opinii o nim. To jest tylko pomysł jak można przyśpieszyć czekanie. Niestety w Pl tak to wygląda i nawet nie ma co tego ukrywać. Nasze zdrowie jest najważniejsze i trzeba się dobijać drzwiami i oknami o szybkie terminy.
Piotr_1964_64 - Pon 26 Mar, 2012

Wodzislawki mnie kwalifikował do zabiegu. Gdzie on przyjmuje, ile bierze za wizytę.
Agnieszka 85 - Pon 26 Mar, 2012

http://www.znanylekarz.pl...rtopeda/wroclaw

nie wiem ile teraz bierze, dzwoń i pytaj.

kinga - Pon 26 Mar, 2012

wątek o Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu jest TUTAJ
Karramba - Pią 26 Gru, 2014

Witam wszystkich, chciałabym odświeżyć ten wątek, bo niestety nie ma tutaj żadnych opinii co do MSWIA we Wrocławiu, o oddziale i lekarzach pracujących na oddziale ortopedycznym. Zapisałam się tutaj na konsultację i nie wiem czy dobrze trafiłam. Mam na świeżo stwierdzone AVN (jałową martwicę głowy kości udowej) i skierowanie do szpitala i próbuje właśnie się rozeznać w temacie.
Ktoś operował się w tym szpitalu i może podzielić się swoimi doświadczeniami.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group