Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Oddział reh. w SPSK im.prof. A.GRUCY w OTWOCKU
nowy1 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczy: 13 Wrz 2014
Posty: 19
Skd: woj. mazowieckie
Wysany: Nie 22 Lut, 2015   Oddział reh. w SPSK im.prof. A.GRUCY w OTWOCKU

Witam.
Czy ktoś był/jest pacjentem na oddziale reh. w szpitalu im.prof.GRUCY w Otwocku na ul.Konarskiego 13.
Jak rehabilitacja i rehabilitanci oraz opieka pielęgniarska? Osoba(być może przyszły pacjent) jest w pełni zależna od
personelu rehabilitacyjnego i opiekuńczego(tetraplegia).
Proszę o wpisy i pozdrawiam.
 
     
Ula Kubasiewicz 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 10 Maj 2016
Posty: 40
Skd: Warszawa
Wysany: Nie 28 Sie, 2016   

Witam
Byłam na Oddziale Rehabilitacji w Otwocku / w nowo wybudowanym budynku pod nazwą Centrum Rehabilitacji. Zostałam przewieziona po operacji /około 8 miesięcy wcześniej na podstawie skierowania wiedziałam, że mniej więcej w danym okresie operacyjnym będzie tam dla mnie miejsce- szczególnie, że operacja była skomplikowana. Dla osoby po operacji jest to naprawdę optymalne rozwiązanie. Opieka pielęgniarska jest bardzo dobra. Panie pilnowały nawet codziennego zakładania i zdejmowania rajstopy przecciwzakrzepowej, nie mówiąc już o robieniu zastrzyków p/zakrzepowych.Każdy pacjent przypisany jest do jednego lekarza i do rehabilitanta.Oczywiście, zawsze znajdą się tacy pacjenci co będą narzekali, bo chcieli by mieć specjalistów na wyłączność. Dla mnie przebywanie na oddziale rehabilitacji bezpośrednio po operacji było bardzo ważne. Otrzymałam właściwą opiekę,mogłam zajmować się rehabilitacją nie obciążając w tym czasie rodziny. Ważne jest to, że jeśli ma się jakiekolwiek wątpliwości co do ćwiczeń,czy opieki medycznej trzeba bo prostu pytać czy zgłaszać wątpliwości. Ludzie są otwarci. Co ważne nigdy nie spotkałam się z tym, żeby rehabilitanci wyrażali zniecierpliwienie w stosunku do chorych ludzi, szczególnie starszych czy z z większymi trudnościami. To co bardzo pomagało to ich poczucie humoru, pogoda ducha. To znacznie ułatwiało znoszenie bólu i pomagało zachować dystans do własnej choroby.
 
     
Soczewka 
soczewka
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 13 Pa 2015
Posty: 10
Skd: Wa-wa
Wysany: Sob 08 Kwi, 2017   

Witam, czy ktoś z was ma jakieś doswiadczenie z oddanym rok wcześniej oddziałem rehabilitacji w Otwocku? w najbliższym czasie wybieram się tak i nie wiem na co liczyć, jak rehabilitanci, jak zabiegi ? jestem po endo.
Mośe dacie jakieś wskazówki?
pozdrawiam
_________________
Każda chwila jest odpowiednia aby zmienić coś w swoim życiu na lepsze....
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.