Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Otwarty przez: kinga
Sob 16 Mar, 2013
Endoproteza aktywnego człowieka
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 30 Sie, 2016   

Cyryl czy chodzi Ci o ten wpis? TUTAJ, post na końcu strony. Został przeniesiony a nie skasowany.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 763
Skd: Wrocław
Wysany: Pi 02 Wrz, 2016   

no tak, masz rację udział w Mistrzostwach Polski Oldboy-ów nie ma nic wspólnego z tematem "aktywność fizyczna z endoprotezą".
 
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pi 02 Wrz, 2016   

Cyryl ja tylko Cię poinformowałam, że post nadal jest tylko w innym dziale. Nie napisałam, że to ja go przeniosłam.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 763
Skd: Wrocław
Wysany: Pi 02 Wrz, 2016   

przecież rozumiem, bo wszelkie zmiany czynione są bez wiedzy autora i anonimowo.
jak zapytasz wszystkich moderatorów, odpowiedzą tak samo jak Ty.
 
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Nie 04 Wrz, 2016   

Cyryl napisa/a:
no tak, masz rację udział w Mistrzostwach Polski Oldboy-ów nie ma nic wspólnego z tematem "aktywność fizyczna z endoprotezą".

agi.t. nie ma wśród moderatorów tego działu.
Ja zupełnie nie rozumiem, dlaczego przeniesiono akurat ten post. Przecież to jest właśnie Twoja historia!
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 763
Skd: Wrocław
Wysany: Nie 04 Wrz, 2016   

ale to nie przeniesiono tutaj, ale do tematu: "co dzisiaj robiłeś".
mi chodzi o inną rzecz: na wielu forach gdzie jestem użytkownikiem, związanych ze sportem, turystyką kamperową, transportem, czy nauczaniem, jeżeli w jakiś post moderator ingeruje, czy kasując czy też przenosząc, autor jest informowany z podaniem przyczyny, a moderator podpisuje się imiennie.
tutaj posty znikają, autor nie ma pojęcia czy są kasowane, czy przenoszone, a jeżeli tak to gdzie, a żaden moderator o niczym nie wie.

nie napisałem, że Aga jest moderatorem, ale moderatorzy udzielają podobnych odpowiedzi.
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 04 Wrz, 2016   

Cyryl, wszyscy potrafią znalezć wszystko, a tylko Ty masz odwiecznie jakiś problem.
Wklejam Ci linka gdzie zawsze bez trudu odnajdziesz swoje posty: http://forumbioderko.pl/s...ch_author=Cyryl
Tak na marginesie przy likwidacji jest możliwość poinformowania użytkownika o wykonaniu takiego ruchu. Zaś przy przenoszeniu niestety nie ma możliwości. Jeżeli zostało to zrobione to na pewno że moderator/admin/junior admin tak zdecydowali. Nie robią tego z braku zadań. Trzeba zrobić mnóstwo ruchów by przenieść choć jeden post. Ja kiedyś się wkurzałam i usuwałam informując użytkowników. Admin bądz JA poprosił mnie bym tego nie robiła. Jak widzę konieczność to robię to ale rzadko. Na pewno nie robimy tego bo nam się tak ubzdurało :evil:
Jeżeli Ci się to nie podoba to... Dopowiedz sobie sam.

Ps. Ja również nie przenosiłam łahaha
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 763
Skd: Wrocław
Wysany: Pon 05 Wrz, 2016   

pasiflora napisa/a:
...Jeżeli Ci się to nie podoba to...



dziękuję za zaproszenie do dalszego aktywnego udziału na forum.
 
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Pon 05 Wrz, 2016   

Cyryl, mam nadzieję, że wszystko Ok i dalej będziesz pisał.
Nawet nie wiesz ile wnosisz optymizmu dla tych przed operacją ;-) Później oczywiście życie wnosi swoje poprawki, bo zapominamy, że jesteś w innej -lepszej- sytuacji niż osoby po wcześniejszych operacjach. Ale pierwsze wrażenie po Twoich wpisach o siatkówce zmienia wyobrażenia, jak to będzie po operacji.
O tym, że po operacji będzie lepiej to trzymały mnie Nuta, Kinga i Ty. Wszystkim opowiadałam o waszej trójce z wnioskiem, że ja też dam radę. U mnie było zupełnie inaczej, ale już tak nie panikowałam.
Pozdrawiam ;)
_________________
Beata8
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 06 Wrz, 2016   

Miałam już się nie odzywać ale jakoś dziwnie się poczułam, że pisząc posta z wyjaśnieniem co się stało z Twoją wypowiedzią Cyryl zostałam wrzucona do jakiegoś wora, schematu pod tytułem ''jak się zachowują i co robią moderatorzy''. Sam swoją historią udowadniasz, że nigdy nie można w żadnym temacie wrzucać wszystkich do jednego worka. Jeśli faktycznie coś źle robię, źle piszę, kogoś obraziłam to bardzo przepraszam. Miałam o sobie - jako moderatorze ale i jako człowieku - inne wyobrażenie ale dzięki za uświadomienie mnie. Obiecuję poprawę.
Jesteśmy ludźmi i każdy może się pomylić. Nie raz prosiłam tu na forum aby sobie wszystko na spokojnie wyjaśniać, aby nie było kłótni i aby szanować czyjeś zdanie bo każdy ma prawo do własnego. Mam nadzieję, że tak będzie.
Jeszcze raz przepraszam za wszystko co mogło kogoś urazić, nigdy celowo czegoś takiego bym nie zrobiła.
Wiem, że teraz ja nie zachowuję się profesjonalnie bo zaśmiecam Twoją historię ale chciałam to wyjaśnić.
Zawsze zachęcam do aktywnego uczestnictwa w forum każdego bo każdy z nas jest inny, inaczej czuje i patrzy na pewne sprawy i zawsze można się coś od kogoś nauczyć.
Dobrze wiesz, że Twoja historia wyróżnia się na forum i dla wielu osób jest motywacją do działania. Obyś nie zrozumiał mojej pisaniny źle.
Szanujmy się wzajemnie, wyjaśniajmy i wspierajmy.

P.S. Małe wyjaśnienie: gdy usuwam czyjś post bo np. jest to typowa reklama czyli niezgodność z regulaminem to informuję o tym użytkownika. Zdarzyło mi się kiedyś przenosić jakiś post czy temat i zwykle pisałam o tym w danym temacie, że post został przeniesiony i dopisek gdzie. Jeśli post łącze w jeden (gdy jest jeden pod drugim w tematach innych niż własne historie) to nie informuję bo to widać.
Posty przenoszone są widoczne więc nie zawsze się o tym informuje. Jeśli się kasuje to wtedy informacja o tym fakcie i dlaczego tak zrobiono jest wysyłana do użytkownika.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 763
Skd: Wrocław
Wysany: Wto 06 Wrz, 2016   

aga.t. napisa/a:
zostałam wrzucona do jakiegoś wora...
...Zawsze zachęcam do aktywnego uczestnictwa w forum każdego bo każdy z nas jest inny, inaczej czuje i patrzy na pewne sprawy i zawsze można się coś od kogoś nauczyć...


pasiflora napisa/a:
...Jeżeli Ci się to nie podoba to...


Jak widzisz Aga zachęcanie do uczestnictwa mogą wyglądać różnie. chociaż Ty wypowiadasz się jako użytkownik, a moderator reprezentuje forum.
 
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 763
Skd: Wrocław
Wysany: Wto 08 Lis, 2016   

ponieważ z powodu kontuzji nadgarstka mniej grałem w plażówkę w tym sezonie, teraz aby właściwie przygotować się do nowego sezonu - 2017 przeszedłem na tryb 7 treningów tygodniowo. codziennie + wtorek i czwartek 2 x dziennie, w weekend wolne. nic nie ma za darmo.
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Wto 08 Lis, 2016   

Fajnie że się odezwałeś Cyryl ;-) Mam nadzieję że z nadgarstkiem już dobrze?
Będę trzymać za Ciebie kciuki w nowym sezonie
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 11 Lis, 2016   

Bonia napisa/a:

Będę trzymać za Ciebie kciuki w nowym sezonie

I ja też :) :) :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Pi 11 Lis, 2016   

Ja oczywiście też. Następnych sukcesów :smile:
_________________
Beata8
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.