Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
[PYTANIE] Co zrobić żeby dostać się na operację osteotomii g
brookerka 


Status: Przed
Doczya: 27 Pa 2021
Posty: 23
Skd: bochnia
Wysany: Wto 28 Cze, 2022   

No więc, z czerwca zrobił się najszybciej wrzesień, ale ostatecznie jadę jutro, bo zadzwoniono do mnie czy przyjade na operacje pokazową. Zgodziłam się, skompletowałam dokumenty i jutro na 8.40.mam być.
Co trzeba, skierowanie do szpitala z kodem choroby. Zaświadczenie od ginekologa(załatwione na jednej wizycie), zaświadczenie od dentysty-i tu miałam pod górkę, myślałam że załatwię ja jeden wizycie a okazali się że muszę zrobić panoramiczne zdjęcie i dopiero wtedy dostanę zaświadczenie jeśli wszystko będzie ok. Nie było to proste bo moja pani dentystka nie robi rtg. Ale po nagimnastykowaniu się załatwiłam. Warto zrobić to wcześniej a nie tak jak ja zostawiłam to na ostatnią chwilę.
 
     
MagdaOlsztyn 


Status: Inne operacje
Wiek: 38
Doczya: 25 Sie 2022
Posty: 2
Skd: olsztyn
Wysany: Pi 26 Sie, 2022   

Czy ktoś był u dr Felusia w Karkowie? Wiecie czy osteotomię wykonuje na NFZ, jak długo się czeka, czy ciężko się zakwalifikować?
 
     
Cellistka 


Status: Przed
Doczya: 02 Lis 2022
Posty: 1
Skd: Białystok
Wysany: Sro 02 Lis, 2022   

Cytat:
Co trzeba, skierowanie do szpitala z kodem choroby. Zaświadczenie od ginekologa(załatwione na jednej wizycie), zaświadczenie od dentysty-i tu miałam pod górkę, myślałam że załatwię ja jeden wizycie a okazali się że muszę zrobić panoramiczne zdjęcie i dopiero wtedy dostanę zaświadczenie jeśli wszystko będzie ok. Nie było to proste bo moja pani dentystka nie robi rtg. Ale po nagimnastykowaniu się załatwiłam. Warto zrobić to wcześniej a nie tak jak ja zostawiłam to na ostatnią chwilę.

[/quote]

Dobrze wiedzieć jakie konkretnie zaświadczenia trzeba mieć ze sobą bo mi nic nikt nie powiedział....
Byłam prywatnie w kwietniu w Warszawie u prof. Czubaka (wizyta 7 min i $$$) , wyznaczył mi wstępny termin operacji 28.11.
Po jakimś czasie musiałam go zmienić więc zadzwoniłam do kliniki, lecz powiedziano mi że oni nie zajmują się operacjami w Otwocku.
Zadzwoniłam więc bezpośrednio do szpitala, a tam okazało się, że wprawdzie jestem na liście ale przy moim nazwisku nie mam konkretnej daty. Ponieważ studiuję za granicą i z racji zawodu artysty mam zaplanowanych wiele podróży i zobowiązań w różnych krajach nie mogę czekać aż zadzwonią do mnie 2 tyg przed, rzucić wszystko i przylatywać do Polski... ale Pani w rejestracji na oddziale w Otwocku odłożyła słuchawkę w pół zdania, gdy starałam się zapytać o cokolwiek więcej...

Co robić???? :-(
Czy ktoś był osobiście w szpitalu żeby spróbować skonkretyzować datę operacji? taki mam plan bo już nie wiem co robić...
 
     
brookerka 


Status: Przed
Doczya: 27 Pa 2021
Posty: 23
Skd: bochnia
Wysany: Nie 06 Lis, 2022   

Cellistka doskonale Cie rozumiem bo sama miałam stracha nie mając daty operacji a przecież pracowałam....
Spróbuj skontaktować się z Panem Czubakiem jeszcze raz i jemu zwrócić uwagę na datę i że jest to dla Ciebie bardzo ważne
Ja przy pierwszej operacji daty konkretnej nie miałam a teraz mam wyznaczoną na przyszły rok i będę ją przesuwać w lutym na wizycie kontrolnej bo mi nie pasuje. Również zaznaczę że data jest dla mnie bardzo ważna i muszę ją znać dokładnie
W Otwocku chyba są/były jakieś protesty i niestety idzie odczuć sposób traktowania pacjenta....jest mocno podstawowy.
Mi wiele do szczęścia nie trzeba więc pobyt wspominam dobrze ale brakło mi takiej empatii, chocby w temacie rtg którego nie dostałam przy wypisie a nikt mnie nie poinformował że mogecsobie taki pakiet kupić dodatkowo....dlatego latałam po operacji u siebie i robiłam przeswietlenia
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.