Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Nasze terminy operacji
elzbieta62 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 29 Mar 2019
Posty: 15
Skd: gdańsk
Wysany: Nie 08 Mar, 2020   

No widzisz, a ja muszę 2 razy jechać a tez mam dosyć daleko, bo z Gdańska. Do Otwocka 3 i pół godz sam dojazd. Anastezjolog na 9 rano, wiec muszę dojechać dzień wcześniej i nocować w Otwocku. Potem powrót i za tydzień dopiero przyjęcie na oddział.
_________________
elzbietagold
 
     
ADRIAN36 


Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczy: 26 Lut 2020
Posty: 22
Skd: zawiercie
Wysany: Pon 09 Mar, 2020   

To ciekawe że mnie nic o tym nic nie mówili a ja ze śląska koło Katowic / Częstochowy więc też kawałek mam drogi. Zobaczymy jak potwierdzą termin co dalej będę na forum pisał w miarę możliwosci.
_________________
ADRIAN36
 
     
Arronax 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 34
Doczy: 24 Kwi 2019
Posty: 85
Skd: Kielce
Wysany: Sro 11 Mar, 2020   

Oby w związku z obecną sytuacją, trzymam kciuki że operacje będą się odbywać i nie będą przekładane na późniejszy czas.
 
     
elzbieta62 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 29 Mar 2019
Posty: 15
Skd: gdańsk
Wysany: Sro 11 Mar, 2020   

Jak na razie nie dostałam tel z oddziału żeby coś mieli odwoływać. We wtorek odbyła się konsultacja anestezjologiczna - dokument mam i za tydzień przyjęcie na oddział 1b.
_________________
elzbietagold
 
     
Arronax 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 34
Doczy: 24 Kwi 2019
Posty: 85
Skd: Kielce
Wysany: Sro 11 Mar, 2020   

Na szczęście. Ja się szykuję na czerwiec (artroskopia), liczę, że zostanie jak jest :) .
 
     
elzbieta62 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 29 Mar 2019
Posty: 15
Skd: gdańsk
Wysany: Pi 13 Mar, 2020   

Arronax napisa/a:
Oby w związku z obecną sytuacją, trzymam kciuki że operacje będą się odbywać i nie będą przekładane na późniejszy czas.

I jak potwierdzili tobie termin operacji na 16 marca?
Jak byłam we wtorek 10 na konsultacji anastezjologicznej to w sumie były tylko 3 osoby - a na staw biodrowy tylko ja. Jest tyko problem, bo obecnie jest zakaz odwiedzin na oddziałach i juz wiem, że będę zdana tyko na siebie.
_________________
elzbietagold
 
     
Arronax 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 34
Doczy: 24 Kwi 2019
Posty: 85
Skd: Kielce
Wysany: Pi 13 Mar, 2020   

Właśnie obecna sytuacja sytuacją ale wszystkiego nie można zatrzymać. Nawet gdyby dopuścili jedną osobę (po sprawdzeniu temperatury idp) do pomocy na osobę.
 
     
ADRIAN36 


Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczy: 26 Lut 2020
Posty: 22
Skd: zawiercie
Wysany: Pi 13 Mar, 2020   

witam dziś dzwoniłem do OTWOCKA co z tym terminem na 16 marca bo nikt nie dzwonił czy aktualne. Pani powiedziała że jak nie dzwonimy to znaczy że nieaktualne. Sprawa jest rozwojowa z powodu KORONOWIRUSA mam dzwonić w poniedziałek. Ale przypuszczam że pójdę na stół dopiero jak się to wszystko wyciszy. :mrgreen:
_________________
ADRIAN36
 
     
Arronax 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 34
Doczy: 24 Kwi 2019
Posty: 85
Skd: Kielce
Wysany: Pi 13 Mar, 2020   

Jak patrzyłem na stronach czy F. Szpitali/Klinik niestety to się zaczyna dziać, są wstrzymane operacje. Nic nie poradzimy na to, oby szybko udało się powrócić do w miarę normalnej codzienności i działań.
 
     
elzbieta62 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 29 Mar 2019
Posty: 15
Skd: gdańsk
Wysany: Pi 13 Mar, 2020   operacja biodra

ADRIAN36 napisa/a:
witam dziś dzwoniłem do OTWOCKA co z tym terminem na 16 marca bo nikt nie dzwonił czy aktualne. Pani powiedziała że jak nie dzwonimy to znaczy że nieaktualne. Sprawa jest rozwojowa z powodu KORONOWIRUSA mam dzwonić w poniedziałek. Ale przypuszczam że pójdę na stół dopiero jak się to wszystko wyciszy. :mrgreen:

Do mnie dzisiaj o godz 14 zadzwonili nie powiedzieli, że jednak nie bedzie mojej operacji 19 marca, bo nie ma obecnie żadnych przyjęć na oddziały.
Mam czekać na tel. i nowy termin.
_________________
elzbietagold
 
     
ADRIAN36 


Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczy: 26 Lut 2020
Posty: 22
Skd: zawiercie
Wysany: Pon 16 Mar, 2020   

Dziś dzwoniłem do szpitala tj. 13-03-2020 powiedziała pani w sekretariacie że przyjęcia na oddział są wstrzyma ne do odwołania JAK się coś zmieni to zadzwonią. Pewnie to będzie dopiero koło wakacji :-D
A człowiek się nastawił już psychicznie :mrgreen:
_________________
ADRIAN36
 
     
ADRIAN36 


Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczy: 26 Lut 2020
Posty: 22
Skd: zawiercie
Wysany: Pon 16 Mar, 2020   

ale nie ma tego złego bo przez ten czas można potrenować wzmocnić nogę do operacji :-)
_________________
ADRIAN36
 
     
danielm21 
Daniel
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 38
Doczy: 03 Lis 2013
Posty: 30
Skd: Ostrzeszów
Wysany: Wto 17 Mar, 2020   

Ja mam na 28 Kwietnia w Kielcach i już nic liczę że będzie tylko czy w ogóle będzie a jak to kiedy... musimy przeczekać ja wyjeżdżam tylko do pracy i siedzę w domu lepiej dmuchać na zimne
 
     
ADRIAN36 


Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczy: 26 Lut 2020
Posty: 22
Skd: zawiercie
Wysany: Pi 22 Maj, 2020   

witam wszystkich mam się wstawić 25 Maja do otwocka doczekałem się :-) stresik jest zacznie się nowe życie :mrgreen:
_________________
ADRIAN36
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.