Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Sheridan - A miało być tak pięknie...
Sheridan 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 40
Doczya: 15 Wrz 2014
Posty: 27
Skd: Ząbki
Wysany: Pon 29 Wrz, 2014   

AgaW dziękuje za linka - zdążyłam już spenetrować profil. Wysłałam wiadomość do jednej z osób - mam nadzieję, że uda nam sie nawiązać współpracę :)

Dagny Bardzo dziekuję - teraz wszystko stało się jasne :) Myślałam, że wiadomość o statusie "do wysłania" wisi podobnie jak w nadawczej w outlooku :)

Bonia, Domi84 Wasze słowa wsparcia wprawiają w doskonaly nastrój - zamiast myśleć co będzie, zajęłam sie po prostu przygotowaniem :-) Najbardziej nakręcam się będąc w pracy - niby wszyscy mi mówią, na czele z szefem, żebym się nie przejmowała i zajęła sobą. Jednak tak naprawdę są przerażeni moją długą nieobecnością w pracy - ja także. Mam jedynie nadzieję, że osoba, która będzie mnie w tym czasie będzie zastępowała nie ucieknie po kilku dniach... Wiem, że jestem rąbnięta, ale boję się, że ta nieobecność może narobić bałaganu. Staram sobie jednak codziennie przypominać, że nie jestem niezastąpiona i że teraz najważniejsze to skupić się na zdrowiu.

Siedzę właśnie na kanapie, a moje biodro nie daje o sobie zapomnieć. Nie boli bardzo mocno - ale nawet siedząc non stop je czuję... Idę trochę pofikać, może to odrobinę rozluźni mięśnie.

Dziekuje Wam raz jeszcze za cały worek serdeczności jaką da się wyczuć w Waszych postach - miłego wieczoru :-)
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pon 29 Wrz, 2014   

Nie myśl co będzie bo będzie to co ma być . Zabieg zycze aby był pomyślny i pamiętaj kazdy organizm innaczej reaguje i wraca do swych sił , praca nie zając , a wypoczynek i dobra rekonwalescencja a po tem rehabilitacja jest najwazniejsza . W pracy z te go co czytam poczekają a im wcześniej się bedziesz rehabilitowac przed i po tym organizm będzie sprawniejszy i będziesz się lepiej czuć fizycznie jak i pszychicnie....
pozdrawiam i trzymam kciuki
ps jak masz mozliwość to poszukaj rehabilitacji ja np jestem w centrum rehabilitacyjnym odrazu po szpitalu bo po najszybciej przyjmuja najkrutsze terminy a czasem bez terminu....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 30 Wrz, 2014   

Sheridan napisa/a:
Wysłałam wiadomość do jednej z osób - mam nadzieję, że uda nam sie nawiązać współpracę

Super :) świetna decyzja. Już na Forum mamy oficjalną wiadomość o naszym Fundacyjnym Gabinecie tutaj, polecam Ci go bo nasi terapeuci mają doświadczenie w pracy z pacjentami po Ganzu (co jest b.ważne).
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Sheridan 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 40
Doczya: 15 Wrz 2014
Posty: 27
Skd: Ząbki
Wysany: Wto 30 Wrz, 2014   

Przekopałam się już przez ten wątek - bardzo dziękuję :) Co do rehabilitacji, to niestety nie będzie to takie proste. Czytając Wasze wypowiedzi zdałam, sobie sprawę, że przez jakiś będę wieźniem własnego domu... Mam do pokonania 2,5 piętra po schodach.. windy brak. Ciekawe na ile starczy mi pary i kiedy będę w stanie je sforsować...
Oddział szpitalny też raczej odpada - podobnie jak wielu z Was mam traumę po szpitalach. Najchętniej nie spędziłabym tam ani jednego dnia...
Mam już pewien pomysł, poczekam i zobaczę na ile on wypali :)

Chcialam się tez pochwalić, że pokonałam strasznego potwora zjadającego dzieci... To mój wyimaginowany opis przychodni miejskiej z racji, że trochę czasu upłynęło od ostatniej wizyty. Udało mi się zapisać na wskazany przeze mnie termin, co więcej miła Pani przypomniała mi kto jest moim lekarzem rodzinnym. Jest pierwszy sukces - jak jeszcze uda mi się uzyskać wymagane skierowania - to stawiam szampana :)
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Wto 30 Wrz, 2014   

Super oby tak dalej cego życze i trzymam kciuki aby sie udało , chetnie bym się napił szampana ;-)
co do szchodów przekonasz się po ale racej nie powinno być problemu ,proponuje trenować teraz jak masz kule i mas mozliość trening wskazany
pozdrawiam







-
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 30 Wrz, 2014   

Sheridan napisa/a:
Mam do pokonania 2,5 piętra po schodach.. windy brak.

Nie jest tak źle-mieszkam na 3 piętrze i "uziemiłam się" na krótki czas :) Głowa do góry, z pomocą terapeuty przekonasz się ile możesz dla siebie zrobić.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Sheridan 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 40
Doczya: 15 Wrz 2014
Posty: 27
Skd: Ząbki
Wysany: Wto 30 Wrz, 2014   

Aga jesteś świetnym motywatorem :) Czytałam o szeregach trudności - a tu proszę - w końcu pozytywne przesłanie :) Kto wie, może i mnie się uda i będę się ścigać z dzieciakami na stopniach - trzeba być dobrej myśli :)

Mały Dzięki, że mnie wspierasz :) Przyznam, że trochę się wstydzę brykać po schodach zanim jeszcze będę musiała ich używac - ale co tam - niech się wstydzi ten kto widzi :) Muszę tylko zakupić sprzęt - już zdążyłam się delikatnie rozejrzeć - mam nadzieję, że w weekend uda mi się zrealizować zakup i zacznę treningi :)
Ostatnio zmieniony przez kinga Wto 30 Wrz, 2014, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Wto 30 Wrz, 2014   

Hmm wsztydzić cego?? dla mnie po ostatnich pobytach szpitalnych wsztyd to lezec w rowie brudny pijany , pise tak bo ostatni pobyt jak i dwa lata będąc w szpitalu lezałem bez zadnej odziezy nie było mozliwości ubrania po zabiegach jak nie szyna de rotacyjna to wyciąg lub zlamania .Nie wsztydz się bo nie masz cego tylko dbaj o Siebie a co do schodów pisałem ze przekonas się Sama bo nie znam Ciebie osobiście nie wiem jaką masz kondycje sam od siebie moge powiedziec tyle ze na 99% dasz rade ja dałem rade wejść i zejść po schodach teraz po 2 krotnej endo jak i po 2 miesiacach gdy połamałem miednice . Nie smuć się co będzie tylko ciesz kazdym dniem kazda chwilą moze łatwo się mówi ale nie warto się smucić życie toczy się dalej pisze o smutku bo pewnie teraz masz dni chile smutku zwatpienia po tez moze być taka chwila w pierszwych dniach chwilach gdy mięśnie organizm jest słaby .Pozdrawiam i życze wszystkiego co dobre....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 01 Pa, 2014   

Sheridan napisa/a:
zdałam, sobie sprawę, że przez jakiś będę wieźniem własnego domu... Mam do pokonania 2,5 piętra po schodach.. windy brak. Ciekawe na ile starczy mi pary i kiedy będę w stanie je sforsować...
Pewnie że dasz radę!
Ja Mieszkałam na 3 piętrze w bloku i sama śmigałam po schodach bez zadyszki.
Naucz się dobrze chodzić o kulach przed operacją (praca z fizjoterapeutą) a gwarantuję że schodów nie poczujesz ani jednym mięśniem.
Najlepsze było to że po operacji wracając do domu musiałam przejść około 200 m o kulach na pocztę. Pewne sprawy tylko samemu można tam załatwić :( . Niestety wracając już do domu, moje mięśnie trzymające mocz, odmówiły posłuszeństwa na 2 piętrze he he. Ale to jedyne mięśnie które w tym czasie nie bardzo chciały współpracować ze mną :mrgreen:


Ps. Polecam naukę z fizjoterapeutą bo złe nawyki szybko wchodzą w krew a ciężko się ich pozbyć.
 
     
Sheridan 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 40
Doczya: 15 Wrz 2014
Posty: 27
Skd: Ząbki
Wysany: Czw 02 Pa, 2014   

maaly-22 Ślę same pozytywne fluidy w Twoją stronę :kiss: Jak mam narzekać i się rozczulac nad sobą - gdy mam takie wsparcie :) Koniec z marudzeniem - trzeba się brać do roboty :)

pasiflora Bardzo dziękuję za doping - przyjmę przykład Twojej osoby jako mały zakład :) Koleżanka dała radę - to ja nie potrafię :) Będę donosić o sukcesach i porażkach z nadzieją, że tych pierwszych będzie znacznie więcej :)

W piątek mam pierwsze spotkanie z fizjoterapętą - jestem szalenie ciekawa jak mi pójdzie - trzymajcie kciuki :)
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 02 Pa, 2014   

Sheridan napisa/a:
W piątek mam pierwsze spotkanie z fizjoterapętą - jestem szalenie ciekawa jak mi pójdzie

A na kogo się zdecydowałaś? :) Sprawdzałaś jakie kursy, szkolenia ma ten fizjoterapeuta?
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Czw 02 Pa, 2014   

Sheridan ciesze się i miło mi i ciesze się z tego co piszes , miło mi ze moge pomuc czy to pisąc tu na forum czy prywatne wiadomości . Wieze ze następne Twoje posty będą radosne i będą w nich napisane postępy z rehabilitacji . Pozdrawiam i zycze wszystkiego co dobre....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 02 Pa, 2014   

kinga napisa/a:
A na kogo się zdecydowałaś? Sprawdzałaś jakie kursy, szkolenia ma ten fizjoterapeuta?
Z Ząbek to chba najbliżej Sheridan ma do naszego gabinetu Holis. Zapraszamy :-D http://forumbioderko.pl/v...p?p=61476#61476
 
     
Sheridan 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 40
Doczya: 15 Wrz 2014
Posty: 27
Skd: Ząbki
Wysany: Pi 03 Pa, 2014   

kinga napisa/a:
A na kogo się zdecydowałaś? Sprawdzałaś jakie kursy, szkolenia ma ten fizjoterapeuta?


Na chwilę obecną nie chciałabym dzielić się tą informacją, tym bardziej przed pierwszym spotkaniem. Na pewno podzielę się odczuciami i moimi spostrzeżeniami - a w efekcie końcowym po udanej, bądź nie, współpracy - dorzucę też informację z kim pracuję.
Dodam tylko, że wybrana przeze mnie osoba ma kursy wszelakie i pracowała już z pacjentami po Ganzie.

Cytat:
Z Ząbek to chba najbliżej Sheridan ma do naszego gabinetu Holis.


Dzięki Pasiflora - AgaW kilka postów wyżej podała mi namiary :)

Dam znać jak mi poszło dziś wieczorem :) Miłego dnia :)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 45
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 03 Pa, 2014   

Sheridan napisa/a:
Dam znać jak mi poszło dziś wieczorem Miłego dnia


Sheridan nie trzymaj wszystkich takim napięciu :-) Skrobnij jutro na spokojnie choć kilka słów.
Ściskam Cię ciepło! :-D
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.