Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Uszkodzone obrąbki i PINCER
Kukulskv 


Status: Przed
Wiek: 31
Doczya: 20 Sie 2023
Posty: 1
Skd: Krakow
Wysany: Nie 20 Sie, 2023   Uszkodzone obrąbki i PINCER

Hej, szukam porady i wsparcia. W kwietniu bol wzdluz biodra, promieniujacy do pachwiny. Rodzinny na sile chcial mi znalezc chorobe ulady pokarmowego i jelita wzdluz i wszerz przebadal, wszystko ok. Od 4 lat trenuje regularnie 4-5 razy w tygodniu, glownie joga, pilates, treningi silowe. W kwietniu rozciagalam sie do szpagatu i wtedy tez zaczely sie dolegliwosci wiec wymusilam troche skierowanie do ortopedy, a on na dal mi na MR biodra. Otrzymane wyniki mnie zalamaly. Mam 30 lat, nie wyobrazam sobie operacji bioder, zwlaszcza ze sport stal sie moja ogromną pasje, pomogl z zaburzeniami lękowymi. Fizjo i osteo mowia ze da rade bez oparacji, ortopeda zaleca operowac.. czy faktycznie jest tak zle? Doskiwiera mi tylko biodro prawe, i to nie jakos bardzo, od czasu jak zaczelo mnie bolec nie lykalam zadnych przeciwboli, czasem tylko masc na bolace miejsce.
Zalaczam opis

https://tinypic.host/image/IMG-6615.g8MZZ
 
     
LaXiKk 
:)


Status: Artroskopia x 2
Wiek: 26
Doczy: 21 Lut 2023
Posty: 45
Skd: Wielkopolska
Wysany: Nie 20 Sie, 2023   

Jeżeli nie odczuwasz z tego powodu większych dolegliwości wstrzymaj się z operacją - niestety ale zmiany zwyrodnieniowe mają to do siebie że będą się pogłębiać. Rehabilituj się, wzmocnij mięsień czworoglowy uda a jeśli już bardzo będzie Ci dokuczała ta nóżka, to niestety ale operacyjnie tylko będziesz mogła sobie pomóc. Ja już tego typu dolegliwości miałem w wieku 16 lat, także jak masz teraz 30 to nie jest tak źle :p wszystkiego dobrego życzę :)
 
     
Witek83 


Status: Artroskopia x 2
Wiek: 40
Doczy: 08 Sty 2020
Posty: 140
Skd: Katowice
Wysany: Sob 26 Sie, 2023   Re: Uszkodzone obrąbki i PINCER

Kukulskv napisa/a:
Hej, szukam porady i wsparcia. W kwietniu bol wzdluz biodra, promieniujacy do pachwiny. Rodzinny na sile chcial mi znalezc chorobe ulady pokarmowego i jelita wzdluz i wszerz przebadal, wszystko ok. Od 4 lat trenuje regularnie 4-5 razy w tygodniu, glownie joga, pilates, treningi silowe. W kwietniu rozciagalam sie do szpagatu i wtedy tez zaczely sie dolegliwosci wiec wymusilam troche skierowanie do ortopedy, a on na dal mi na MR biodra. Otrzymane wyniki mnie zalamaly. Mam 30 lat, nie wyobrazam sobie operacji bioder, zwlaszcza ze sport stal sie moja ogromną pasje, pomogl z zaburzeniami lękowymi. Fizjo i osteo mowia ze da rade bez oparacji, ortopeda zaleca operowac.. czy faktycznie jest tak zle? Doskiwiera mi tylko biodro prawe, i to nie jakos bardzo, od czasu jak zaczelo mnie bolec nie lykalam zadnych przeciwboli, czasem tylko masc na bolace miejsce.
Zalaczam opis

https://tinypic.host/image/IMG-6615.g8MZZ


Oba biodra maja konflikt, z taką budową bioder joga i pilates są delikatnie mówiąc niewskazane. Wchodzisz w zakresy w których dochodzi do kolizji z panewką. Siłowo powinnaś trenować, ale w bezpiecznych zakresach. Choroba z wiekiem będzie postępować. Uprawianie sportu z takimi biodrami będzie trudne i bolesne, wielu sportowców zakończyło karierę przez FAI. Operacja może pomóc lub może spowodować większe problemy.
Ja mailem 2 artroskopie i o 2 za dużo, tylko pogorszyły sytuację.
Osobiście nie nam osoby która po usunięciu FAI wróciła do sportu, ci co wrócili trenują ale z dużym dyskomfortem i ograniczeniem.
 
     
Julia1970 


Status: Inne
Doczya: 05 Pa 2023
Posty: 3
Skd: exit
Wysany: Sob 07 Pa, 2023   

Polecam konsultację w klinice MEDICOMFORT . Może coś pomoże.

To nie reklama tylko informacja.
Ostatnio zmieniony przez Julia1970 Sro 18 Pa, 2023, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Aiden7 


Status: Artroskopia x 2
Wiek: 30
Doczy: 22 Wrz 2023
Posty: 51
Skd: B-tów
Wysany: Czw 12 Pa, 2023   

Julia1970 napisa/a:
Polecam konsultację w klinice MEDICOMFORT w Gliwicach. Mają teraz dni otwarte i promocje na zabiegi.

Stosowana
metoda leczenia
Centrum Leczenia Bólu MediComfort stosuje nowatorską nieoperacyjną metodę leczenia polegającą na podaniu preparatu na bazie dedykowanego kolagenu medycznego w formie bezbolesnych iniekcji cienkoigłowych w miejscach generujących stany zapalne pod kontrolną nowoczesnego aparatu USG – w szczególności w iniekcjach dostawowych i okołostawowych.

https://gliwice.medicomfort.pl/


Jesteś w stanie przedstawić coś konkretnego czy to po prostu nachalna reklama?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.