Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Czekając na operacje...
ulla89 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 35
Doczya: 30 Mar 2016
Posty: 9
Skd: Włocławek
Wysany: Sob 17 Wrz, 2016   

Witam,
W końcu w domu po długim trzymaniu mnie w niepewności, krwawienie ustalo ze szwów. Jestem bardzo szczęśliwa bo nie ma jak to w domu :-) . Teraz tylko może udzielilibyscie mi jakiś rad co robić w domu, aby czzsem sobie czegoś nie zrobiła w tą nogę, to moja pierwsza taka poważna operacja. We wtorek jadę na kontrolę i zdjęcie szwów także za pewne do tego czasu tylko czeka mnie leżenie w łóżku :-( . A co dalej kiedy rehabilitacje lekarz powiedział że mam młody organizm i mam się z tym zbytnio nie spieszyć, ale po operacji różnica w nodze powiększyła sie. Prawa gdy została wymieniona całkowicie panewka w końcu dobrze się ulozyla, za to lewa (operacja mnie na nia czeka) poszła w górę podobno nie ma się tam już na czym trzymać i wybija sie w górę. Różnica miedzy nogami jest teraz chyba z 5 cm, jak ja będę chodzić. Oczywiście wiem że muszę nosić wkladki ale chyba fizjoterapeuta najlepiej nauczy mnie dobrego poruszania nie chce aby prawa noga dostała popalić vprzez ta różnicę.

Pozdrawiam
_________________
Ulka
 
     
ulla89 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 35
Doczya: 30 Mar 2016
Posty: 9
Skd: Włocławek
Wysany: Czw 29 Wrz, 2016   

Witam,
Piszę z kolejnym problemem może ktoś z Was też się z tym zmagał. Otóż wszystko po operacjii było już ok, ale od 3 dni odczuwam straszny ból w nodze operowanej od kolana w górę. Wczoraj byłam na zdjęciu reszty szwów lekarz powiedział że mam zanik mięśnia czteroglowego w udzie i stąd ten ból. Ale tylko doradzil ćwiczenia przy leżeniu wciskać nogę w materac i napinanie pośladków, ale to już wcześniej wykonywałam po szpitalu także skad ten ból .
Pozdrawiam
_________________
Ulka
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pon 03 Pa, 2016   

ulla89, skoro lekarz twierdzi, że "z jego strony" jest wszystko ok, to nie marnuj czasu i udaj się do dobrego fizjoterapeuty :)
Samo napinanie mięśnia i wciskanie nogi w materac za dużo nie pomoże.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.