Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Historia Kacpra siatkarza
Lefciu 


Status: Artroskopia x 1
Wiek: 28
Doczy: 03 Kwi 2024
Posty: 1
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: Sro 03 Kwi, 2024   Historia Kacpra siatkarza

Witam, postaram się w skrócie i jak najbardziej jasno opowiedzieć moją historię.
Na starcie powiem, że zawodowo grałem w siatkówkę od 12 roku życia. 1liga- 2 liga ogólnopolska.
Ból w biodrze pojawił się jakieś 1.5 roku temu.
Na początku delikatny ból w prawej nodze, dokładnie w pośladkach, promieniujący do kolan. Kumulujący się w okolicach pachwiny. Z miesiąca na miesiąc bóle coraz bardziej drażniące, więc zacząłem się martwić. Wizyty u fizjo szukanie przyczyny aż skierowanie na rtg- konflikt Fai obustronnie.
Z polecenia pojechałem do kliniki do Warszawy, dr.Mazek. Rzut okiem na rtg- odrazu stwierdzenie, trzeba robić artroskopie biodra prawego, i lewego. 18.01.24 wykonany zabieg. Dostałem wytyczne co jak robić i jak pracować z fizjoterapeutą. Przechodząc do meritum- po wizycie kontrolnej, po 8 tygodniach ból niesamowity nadal. Lekarz, po obejrzeniu rezonansu i rtg, którego wykonaliśmy mówi, że nie wie dlaczego boli. Pęknięta torebka, mnóstwo płynu. Tyle co zobaczył. Dostałem przeciwbólowe i zakaz rehabilitacji na 6 tygodni. Proszę was o pomoc i może polecenie dobrego fizjo- ortopedy, który by na to wszystko zerknął swoim okiem. Jeżeli ktoś by chciał porozmawiac- pomoc, na temat bioder to śmiało pisać na fb- Kacper Ledwoń.
 
     
Stella 


Status: Artroskopia x 1
Doczya: 03 Lis 2023
Posty: 40
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 04 Kwi, 2024   

Jezeli w Warszawie to myślę, ze mógłbyś skonsultować temat z Dr Luboińskim. Z tego co wiem to polecany jest tez dr Konrad Malinowski (Wrocław-Belchatow), może do niego miałbyś bliżej. Z tym, ze dr Malinowskiego polecam tylko ze słyszenia, bo nie miałam z nim do czynienia.
 
     
Aiden7 


Status: Artroskopia x 2
Wiek: 30
Doczy: 22 Wrz 2023
Posty: 51
Skd: B-tów
Wysany: Pi 05 Kwi, 2024   

Malinowskiego mogę polecić z własnego doświadczenia, ale niestety jeśli coś nie tak zrobione z artro to może być problem.

Mi to nawet mówił mi doktor bym się nie przejmował i spokojnie dalej uprawiał sporty jak do tej pory, ale no w praktyce aż tak pięknie nie było. Jednak inne, mniej nożne z powodzeniem uprawiam do dzisiaj. Jestem 8 lat po jednym i 12 lat po drugim, po pierwszej musieli usunąć zwapnienia kostne, więc łącznie miałem 3.
 
     
Skoropeya 


Status: Artroskopia x 1
Doczya: 30 Kwi 2023
Posty: 3
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 22 Kwi, 2024   

W Warszawie polecam doktora Szyszkę CM Gamma z własnego doświadczenia.
 
     
Skoropeya 


Status: Artroskopia x 1
Doczya: 30 Kwi 2023
Posty: 3
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 22 Kwi, 2024   

Lefciu, po 8 tygodniach to ja już po Tatrach latałam ...
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.