Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: Katja
Pon 04 Lip, 2011
Historia malutkiej córki Joli
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Sob 19 Lut, 2011   

Dzięki Aga :-)
Mała po kolejnej wizycie u lekarza - jest OK na szczęście nie muszę przesuwać terminu pobytu w szpitalu.
Jesteśmy pod ciągłą opieką naszej rodzinnej Pani doktor i trzymam póki co "rękę na pulsie" będzie dobrze (tak cały czas sobie powtarzam i wierzę, wierzę wierzę ....)
pozdrawiam :-)
 
     
Alicja 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 56
Doczya: 01 Wrz 2009
Posty: 605
Skd: łódzkie
Wysany: Sob 19 Lut, 2011   

jolanta454, ja też wierzę, że wszystko świetnie się uda i wkrótce pobyt w szpitalu i zabieg będzie za Wami. Wiosnę powitacie bez śrubek. :)
Trzymam kciuki. :)
I pozdrawiam cieplutko Ciebie i Twoją córeczkę. :)
_________________
Twoja siła będzie na miarę twoich pragnień.
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Pi 04 Mar, 2011   

KOCHANI !!!
JESTEŚMY JUŻ W DOMKU PO UDANYM ZBIEGU WYJĘCIA BLASZEK !!!
Wszystko przebiegło dobrze, mała znosi to bardzo dobrze (w przeciwieństwie do mamy).
Sam zabieg bardzo krótki bo było wszystko OK - w środę maleńka była operowana a wczoraj już wróciliśmy szczęśliwie do domku - DZIĘKUJĘ CI BOŻE
Teraz będzie juz tylko LEPIEJ :-)
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Pi 04 Mar, 2011   

WITAJ WIOSNO :kwiatki:
 
     
Alicja 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 56
Doczya: 01 Wrz 2009
Posty: 605
Skd: łódzkie
Wysany: Pi 04 Mar, 2011   

jolanta454 napisa/a:
Wszystko przebiegło dobrze, mała znosi to bardzo dobrze (w przeciwieństwie do mamy).

Droga Mamo Wiktorii, Twoja pociecha ma już leczenie operacyjne za sobą, nie martw się już.
Wraz z wiosną niech wstąpi w Ciebie nowa nadzieja.
Przed Wami już tylko wszystko, co najlepsze.
Pozdrawiam cieplutko. :flower:
_________________
Twoja siła będzie na miarę twoich pragnień.
 
     
Brydzia 
Bioderkus!!!



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 44
Doczya: 10 Mar 2010
Posty: 246
Skd: Polska
Wysany: Pi 04 Mar, 2011   

Droga jolu, teraz już tylko będzie dobrze. Tyle przetrwałyście i obie jesteście bardzo dzielne. Oby wiosna przyniosła Wam wiele ciepła , optymizmu i dużo zdrowia. Pozdrowienia dla Ciebie i buziaki dla Malutkiej.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 05 Mar, 2011   

Super wiadomości :) Teraz już jesteście po wszystkim i dzięki rehabiliracji będzie coraz lepiej :) Brawo dzielne dziewczyny :brawo: Uściski dla Was obu :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Sob 05 Mar, 2011   

Optymizm i wiara wracają szybko. Małutka coraz odważniej stąpa na operowanej nóżce, jest pogodna i szczęśliwa że jest już w domku, nóżka już "naprawiona", robi swię coraz cieplej i wkrótce będziemy mogły wychodzić na spacerki.
W Otwocku znowu usłyszałam że rehabilitacja małej nie jest potrzebna ale nie mogę w to uwierzyć i mimo wszystko jedziemy do "naszego" pana rehabilitanta a w maju czeka na nas kilkutygodniowy pobyt.
wierzą że przyniesie to oczekiwany skutek i będzie coraz lepiej.
I znowu słońce świeci oraz piękniej .... :-D
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 06 Mar, 2011   

jolanta454 napisa/a:
W Otwocku znowu usłyszałam że rehabilitacja małej nie jest potrzebna ale nie mogę w to uwierzyć i mimo wszystko jedziemy do "naszego" pana rehabilitanta a w maju czeka na nas kilkutygodniowy pobyt.

I dalej w Otwocku panuja przestarzałe poglądy na temat rehablitacji :evil: To straszne, że taki szpital jest tak daleko za nowoczesną nauką :evil:
Jolu, to dobrze że nie wierzysz w to co Ci mówią, sama widzisz jak rehabilitacja jest potrzebna i już niedługo dzięki niej będziesz widzieć świetne efekty operacji i zdrowo ruszającą się Wiktorię!
Trzymajcie się zdrowo, życzę szybkiej i owocnej rehabilitacji :ok: Pisz Jolu o postępach :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Pon 07 Mar, 2011   

Mała jest wspaniała.... :-D
Chodzi już sama trzymając sie mebelków, "raczkuje" na czworakach jak szalona i coraz częściej udaje jej się przejść kawałek samej (oczywiście jestem tuż obok jak kwoka obok kurczaka, ale starm się nie przeszkadzć jej chodzić a moja rola to asekuracja). Nie narzeka już na ból, jest coraz lepiej :-D
pozdrawiamy
 
     
karollka 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 21 Gru 2010
Posty: 53
Skd: Radom
Wysany: Pon 07 Mar, 2011   

jolanta454 napisa/a:
Nie narzeka już na ból, jest coraz lepiej :-D

I zobaczysz, że już niedługo będzie o niebo lepiej :) cieszę się, że macie to już za sobą :)
:hug:
_________________
Karollka




http://wiarawsiebieczynicuda.blogspot.com
Wiara w siebie czyni cuda ! - zapraszam do czytania :)
 
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Pon 07 Mar, 2011   

Ja też bardzo się cieszę że to już za nami... a raczej za maleństwem
:miłość: - MOJA KOCHANA DZIELNA CÓRECZKA
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Pi 06 Sty, 2012   

WITAJCIE KOCHANI W NOWYM ROKU :) OBY BEZ BÓLU KŁOPOTÓW I ZMARTWIEŃ - DUŻO SZCZĘŚCIA I WSPANIAŁEGO ZROWIA :pa:

przepraszam że tak długo mnie nie było, ale cóż - życie ....

Po wyjęciu śrób i blaszki w marcu 2011 Wikunia jest ciągle rehabilitowana, a efekty są wspaniałe :lol:
Byłam z małą 21 grudnia na kontroli w Otwocku i usłyszałam, że mała ma żyć "normalnie" bo jest wszystko OK :lol: Następna wizyta dopiero za ROK. Złe wspomnienia minęły - już nawet w szpitalu na RTG nie było problemu. Maluszek już się nie boi ... dzięki Bogu.
Jak zobaczyłam zdjęcie RTG "naprawionego bioderka" to aż mi się łzy w oczach zakręciły z radości ... (jak znajdę chwilkę i nauczę się tego robić, to postaram się "wrzucić" te zdjęcia od początkowych do obecnych - to bardzo ciekawe jak przy pomocy nieocenionego Pana profesora Czubaka "matka natura" poradziła sobie z tym defektem u mojej najdroższej pociechy.

Z rehabilitacji nie zrezygnujemy jeszcze bardzo długo, ale najważniejsze są wyniki ...

Moja kochana córeczka chodzi z innymi dziećmi do przedszkola i chociaż nóżka jest jeszcze krótsza (ok 0,5 cm) to prawie wcale tego nie widać.

Biega, bawi się i rozrabia jak inne dzieci :lol:

A tak długo nie mogłam uwierzyć w to, że tak będzie .....

.. BO PO BURZY ZAWSZE MUSI WYJŚĆ SŁOŃCE ... :-D
 
     
Alicja 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 56
Doczya: 01 Wrz 2009
Posty: 605
Skd: łódzkie
Wysany: Pi 06 Sty, 2012   

jolanta454, dziękujemy za te wspaniałe wieści !!!
Będą one krzepiące dla rodziców dzieci, którzy borykają się z tym samym problemem. Wydawałoby się, że w czasach, kiedy diagnostyka jest tak rozwinięta, dysplazja powinna być diagnozowana zaraz po urodzeniu. No i całe szczęście, że jest Profesor, który umie pomóc oraz terapeuci, których wiedza i umiejętności jest są znacznie większe, niż kiedy ja byłam małą dziewczynką z dysplazją i tyle innych bioderkowych koleżanek.

jolanta454 napisa/a:
A tak długo nie mogłam uwierzyć w to, że tak będzie .....

Byłaś po prostu przestraszona, jak każda mama, której dziecko ma problemy zdrowotne. Ale i bardzo dzielna, cierpliwa, świetnie sobie poradziłaś w tej trudnej dla całej rodziny sytuacji.

Pozdrawiam gorąco Ciebie i Twoją małą kochaną córeczkę. :-D
_________________
Twoja siła będzie na miarę twoich pragnień.
 
     
Edi 
Edi

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczya: 20 Sty 2010
Posty: 369
Skd: Wojkowice Kościelne
Wysany: Pi 06 Sty, 2012   

jolanta454, aż mi łzy w oczach stanęły jak czytałam te wspaniałe wiadomości ,ależ to musi być radość patrzeć na biegającą małą kruszynkę :mrgreen:
_________________
Edi
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.