Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pon 04 Lip, 2011
Nati i jej historia z bioderkami
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 35
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Pon 23 Sie, 2010   

Macie racje w zupelności.... ale teraz za jakiś miesiąc mam zostać przyjęta do pracy na umowę i niestety muszę się wstrzymać z operacją. Muszę dostać pracę tym bardziej, że staż mi sie kończy 9 listopada. No i tak na zwolnienie to raczej pozwolić sobie na razie nie mogę. Pomyśle coś z tym zobić od nowego roku a jak nie to będę musiała wytzymać ten roczek niestety. Wtedy będę wiedziec na czym stoję dokładnie.
Może dla was to nie jest argument ale dla mnie jest kochani..... :( niestety ale tu chodzi o pieniążki.....
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 23 Sie, 2010   

nati_891 napisa/a:
Może dla was to nie jest argument ale dla mnie jest kochani

Nati - tu nie jest najważniejsze czy to dla nas jest argument - tu najważniejszą sprawą jest to co jest argumentem dla Ciebie :) To Twoje życie i Twoja decyzja, my przybliżając Ci swoje opnie staraliśmy Ci pomóc podjąć tą decyzję świadomie. Jeśli przymyślałaś wszystko, każdą możliwość i postanowiłaś to co postanowiłaś to my to akceptujemy :) To Ty wiesz najlepiej co teraz jest dla Ciebie najważniejsze. Gdyby coś to plany zawsze można dostosować do aktualnych potrzeb :) Życzę Ci powodzenia w nowej pracy i obyś była z niej zadowolona - bo napewno sobie poradzisz :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 35
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Wto 24 Sie, 2010   

DZIĘUJĘ CI BARDZO AgaW :*
Wy wszyscy zawsze staracie się pomagać, wspierać i wychodzi wam to w 100% zawsze :) Za to was bardzo podziwiam i dziękuję :*
Szczerze to chciałabym mieć operację wcześniej, bo szybciej doszłabym do sprawności :) ale wiem, że do końca roku muszę się wstrzymać. No chyba, że los ułoży się inaczej ... Albo tak jak ty napisałaś, że plany zawsze można zmienić ... :)
Dziękuję, bo od razu lepiej mi się zrobilo ...
Wiem jedno, że na pewno tego nie zbagatelizuje i będę starała sobie ulżyć, by nie żyć aż w takim bólu ... to w końcu moje zdrówko :)
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 35
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Czw 26 Sie, 2010   

Dziś uzyskałam skierowanie na rehabilitację od mojego lekarza rodzinnego i zaczynam działać :) Mam po 10 zabiegów przeciwbólowych, masaże i ćwiczenia wzmacniające mięśnie :) planuje zacząć od 13 września :) mam takie szczęście, że nie muszę czekać w kolejce, dzięki Arkowi :)
Po rehablitacji mam zamiar dalej ćwiczyć dla siebie :) powoli zaczne przygotowywać się do operacji ... :D
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 35
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Czw 21 Kwi, 2011   

Witam :) dawno tutaj was nie odwiedzałam :)nie zaglądałam :)
W zeszły czwartek dowiedziałam się milutkiej rzeczy, że zostaną MAMUSIĄ ;)
Nowinka niesamowita i bardzo radosna :) ale się cieszę ....... :D
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
Brydzia 
Bioderkus!!!



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 45
Doczya: 10 Mar 2010
Posty: 246
Skd: Polska
Wysany: Czw 21 Kwi, 2011   

Nati, gratulacje. :-D Dzieci to niesamowite szczęście i duża motywacja do wszyskiego. A jak twoje zdrowie?
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 35
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Czw 21 Kwi, 2011   

A ok Brydzia, :) chodź troszkę słaba jestem bo wczoraj prawie 2 razy zemdlałam i troszkę brzusio boli ale mam brać nospe jak będzie bolało i będzie ok ;) mam nadzieję, że tylko z bioderkami będzie wszystko ok ;)
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
Brydzia 
Bioderkus!!!



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 45
Doczya: 10 Mar 2010
Posty: 246
Skd: Polska
Wysany: Czw 21 Kwi, 2011   

Dbaj o siebie i oszczędzaj się a napewno wszystko będzie dobrze.Mojemu synusiowi (10 lat) też marzy się rodzeństwo, ale dopóki mnie nie naprawią to nie ma co marzyć.A później się zobaczy..
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 35
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Pon 29 Sie, 2011   

A ja już 24 tydzień :) ... jak ten czas leci .... I BĘDZIE CHŁOPCZYK ...... czyli Kubuś :serce: ......... Jesteśmy bardzo szczęśliwi :hug:
jak na razie wszystko w porządku z bioderkami, czasami się odezwą jak za dużo się nachodzę albo zaszaleje ze sprzątaniem.... no i czasami kręgosłup na dole się odzywa ale ból do zniesienie... ale w razie czego mam przyjść do swojego rehabilitanta na masaż i jakieś ćwiczonka by przeszło
Ale jak do tej pory to narzekać nie mogę, maleństwo zdrowo rośnie. Prawdopodobnie będę miała cesarskie cięcie.
17.09 idę na konsultację do Kardiologa i 22.09- do Ortopedy. Mają dać swoją opinię co do porodu. Także się już wszystkiego dowiem...
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 29 Sie, 2011   

Dbaj o siebie Nati, nie przeciążaj się i dużo odpoczywaj :) Twój reh. mógłby Ci polecić ćwiczenia przygotowujące do porodu, po porodzie ważne abyś szybko zaczęła ćwiczyć dno miednicy - właściwie już teraz mogłabyś mieć od niego niektóre ćwiczenia. Są łatwe i bardzo dobre dla postawy i kręgosłupa-pomyśl o tym i zapytaj mając okazję :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 35
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Sro 31 Sie, 2011   

Dziękuję AgaW, mam taką możliwość bo mam z nim stały kontakt ;P muszę zapytać ale jak na razie nie mam auta by dojeżdżać na rehabilitację.... pomyślę o tym jak mój samochód wróci od mechanika i będzie do mojej codziennej dyspozycji :D
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 35
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Sro 17 Pa, 2012   

Witam serdecznie wszystkich ;P
Bardzo dawno mnie tutaj nie było. Synka urodziłam i ma już zaraz 11 miesięcy- mija ten czas bardzo szybko. Dzwoniłam dziś do szpitala z zapytaniem o ten mój termin operacji i usłyszałam, że mam się szykować na grudzień... :( troszkę się zmartwiłam że aż tak wcześnie, ale w końcu tego chciałam, bo już bioderka dokuczają coraz częściej. Aktualnie tez chodzę na fizykoterapie i masaże na kręgosłup lędźwiowy. Muszę się przyszykować i pozałatwiać sprawy potrzebne do operacji itd. troszkę się obawiam ale muszę... tak sobie tłumaczę.... :cry: ale mam nadzieję, że jakoś się to wszystko ułoży i że będzie dobrze...
znów zacznę częściej odwiedzać forum i czytać :)
pozdrawiam serdecznie wszystkich
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sro 17 Pa, 2012   

Gratulacje Mamusiu!!!!! Teraz bierz się za naprawianie bioderka. Będzie dobrze, bo musi być dobrze. Niech Ci się maleństwo dobrze chowa.
_________________

 
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Sro 17 Pa, 2012   

nati_891, podwójne gratulacje :) za dzidziusia i za tak szybki termin operacji :)
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 17 Pa, 2012   

nati_891 napisa/a:
znów zacznę częściej odwiedzać forum i czytać

Masz rację, ależ ten czas szybko leci. Synek Ci podrósł, ból dokucza więc nie martw się terminem-ciesz się że masz go tak szybko, mnóstwo osób chciałoby się zamienić za szybki termin.
Nati, będzie na początku Ci ciężko z maluszkiem po zabiegu-ale masz duzo energii więc dasz radę :ok: Fajnie że zaczniesz znów czytać Forum-które bardzo się rozrosło odkąd do nas zaglądałaś.
Jesteś młodą mamą, potrzebujesz sprawności na długie lata więc szczególnie zachęcam Cię abyś zadbała o swoją rehabilitację-poczytaj dział o rehabilitacji abyś mogła szukać świadomie jak najlepszych rozwiązań dla siebie.
Będę trzymać kciuki za Ciebie!
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.