Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
II Warsztaty z nowoczesnej fizjoterapii BIELSKO BIAŁA
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Czw 10 Cze, 2010   

Katja wysłałam ankietę, ale jestem troszkę ciemna w tych sprawach :oops: więc sprawdź proszę czy wszystko dobrze, żebym mogła ewentualnie coś poprawić. a poza tym do zobaczenia jutro :-)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Edi 
Edi

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczya: 20 Sty 2010
Posty: 369
Skd: Wojkowice Kościelne
Wysany: Czw 10 Cze, 2010   

mam nadzieję,że dotrę na czas jestem po wizycie u doktora Mielnika i u mamy jest żle osadzona panewka.....koniecznie jutro o 15 mam mame zawieżc do Piekar do szpitala na jakieś prześwietlenie to bardzo ważne !!!na dodatek dzisiaj pokonałam drogę do Radzionkowa ,a jutro same do Bielska dla mnie to czarna magia kurcze boje się czy zdążymy :-| chciała bym dotrzec do tej Wrzosowej Chaty ,a potem jechac za Goblą no ale zależy wszystko od tego czy dr.Mielnik o 15 mamę szybko załatwi :->
_________________
Edi
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 10 Cze, 2010   

aga.t. napisa/a:
Katja wysłałam ankietę, ale jestem troszkę ciemna w tych sprawach :oops: więc sprawdź proszę czy wszystko dobrze, żebym mogła ewentualnie coś poprawić. a poza tym do zobaczenia jutro :-)


Aga.t. wypełniłaś jak na razie tylko zgłoszenie. Odbierz maila, bo na nim masz ankietę przygotowaną przez terapeutów. Ważne, byś i na nią mi odpowiedziała. Wyślij ja zwrotnie wypełnioną na kontakt@fundacjabioderko.pl - im szybciej tym lepiej. Będę jutro cały dzień w trasie, ale mam internet, więc koło 13 połączę się i sprawdze maile. Mam nadzieję, że do tego czasu wyślesz.
Pozdrowienia i do jutra!
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pi 11 Cze, 2010   

Katja wysłałam wczoraj wieczorem, mam nadzieję, że to tylko "poczta" się opóźnia. na wszelki wypadek wyślę jeszcze raz, bo o 14.00 wyjeżdżam i gdyby było coś nie tak to nie zdążę wysłać. najwyżej będziesz mieć dwa razy. gdyby coś to wysłałam do Ciebie kiedyś na mailu mój numer telefonu to dzwoń. mam nadzieję ,że wszystko będzie ok.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 11 Cze, 2010   

Wysyłaj, wysyłaj, bo Twojej nie mam.

Ja też już wyjezdzam. Do zobaczenia!
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pi 11 Cze, 2010   

Katja wysłałam drugi raz. a jak nie dojdzie? może to wydrukuję i wezmę ze sobą- tak na wszelki wypadek?
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
gobla 

Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 63
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 44
Skd: Bielsko-Biała
Wysany: Pi 11 Cze, 2010   

aga.t , to jest dobry pomysł aby wydrukować ankietę i zabrać ze sobą, moja tez nie doszła na adres do Katji a jak wysłałam do Pasiflory to było Ok
 
 
     
Grace 
Grace
Popularus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 61
Doczya: 09 Lut 2010
Posty: 75
Skd: Śląsk
Wysany: Pi 11 Cze, 2010   

Mam nadzieję ,że moja ankieta doszła.Wysyłałam ją w poprzednim tygodniu. :-)
_________________
Grace
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 11 Cze, 2010   

Kochani, to chyba w takim razie problem z pocztą fundacji. Bo skoro dwa takie przypadki - to sugeruje mi grubszy problem. Jasne, Aga.t. drukuj i zabieraj z sobą :)

Ja już w drodze, mam do przejechania jeszcze jakieś 160 km.
Do zobaczenia moje BIoderka! :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 11 Cze, 2010   

Heh będę pierwsza w dzieleniu rewelacjami :)
Było bardzo fajnie, profesjonalnie, ach... słów mi brakuje by wyrazić zachwyt.
Chyba bym w życiu sobie nie darowała gdybym je opuściła.
A tak po kolei:
Prowadzący wykłady z Centrum Rehabilitacji Gałuszka & Romanowski z Bielska Białej byli wprost niesamowici. Dowiedziałam się tyle, że jeszcze teraz jestem w wielkiej euforii.

Najpierw był wykład, który pokazał takie rzeczy o których nie miałam pojęcia. Potem były ćwiczenia. Nie było to tylko dla osób po alloplastyce, ale również były wskazówki dla osób przed operacją oraz fantastyczne rady co robić, jak ćwiczyć w pierwszych dniach pooperacyjnych. Pokazali nam bezpieczne ćwiczenia na stojąco, na wzmocnienie, na rozciągnięcie, a zresztą zdradzę Wam że chyba pojawią się one na naszym forum. Następnie odpowiadali na wiele, wiele naszych pytań i pomimo że było dość późno, to odpowiedzieli na wszystkie pytania. Spotkanie trwało ponad trzy godziny, a właściwie było to chyba do 21.30. Zresztą nie będę się rozpisywać. Niech żałują Ci co nie byli, bo mają czego żałować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A ja tam byłam :-P

Edytko jeszcze była mowa o trzaskającym biodrze coś o Twojej mamie, więc szkoda że nie byłaś na warsztatach :-/
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sob 12 Cze, 2010   

przyłączam się do słów pasiflory było super, choć stópki spuchły mi jak baleroniki, ale co tam :) czas na pewno nie był zmarnowany.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 12 Cze, 2010   

Wielkie brawa dla organizatorów tych warsztatów :brawo: oraz dla prowadzących terapeutów :brawo: .
To wspaniale czytać, że w innych rejonach kraju są "prawdziwi" fizjoterapeuci ( po cichu mam nadzieję że dołączą do nas na Forum i czasem podzielą się wiedzą )
Szkoda, że wiele osób nie wykorzystało szansy na pogłębienie swojej wiedzy. Ci zaś co uczestniczyli napewno wkrótce zobaczą efekty tego co się nauczyli :ok:
Czekam na fotki :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sob 12 Cze, 2010   

nie wiem czy piszę we właściwym miejscu i czy nie dostanę upomnienia,ale spróbuję- chciałam gorąco podziękować wszystkim Bioderkom za zorganizowanie Warsztatów- jesteście Wielcy! ogromny szacun za Wasze zaangażowanie! oczywiście spotkanie Bioderek w "realu" też było super-te pogaduszki- jesteście bardzo równe babeczki :-) osobne podziękowania za pomoc w transporcie dla zozo, gobli i drupinki oraz dla pasiflory za przyjemną podróż pociągiem :-D dzięki wielkie kobietki kochane :kiss: mam nadzieję ,że ja kiedyś też będę miała szansę aby Wam w czymś pomóc.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
zozo 

Gigantus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 67
Doczya: 11 Lip 2009
Posty: 672
Wysany: Sob 12 Cze, 2010   

Miło było się spotkać w realu - dzięki za wartościowe warsztaty a Panowie prowadzący byli super. Czuło się, że są świetni w tym co robią i że naprawdę potrafią pomóc pacjentom.
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Nie 13 Cze, 2010   

pasiflora napisa/a:
Niech żałują Ci co nie byli, bo mają czego żałować

Też tak uważam! Dziękuję wszystkim za spotkanie i - może się kiedyś uda - liczę na kolejne w nieco mniejszym pośpiechu...
aga.t. - mam nadzieję, że w miarę szybko dotarłaś do domu?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.