Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
Warsztaty Nordic Walking - 7.XI.2010 AWF Warszawa godz. 11
Papuga99 

Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 26 Lut 2010
Posty: 35
Skd: Pruszków
Wysany: Nie 31 Pa, 2010   

Po NW spotykamy się w knajpce LOTUS przy ul Marymonckiej (mniej więcej na przeciw bramy )AWF.
Napijemy się czegoś ciepłego, zjemy. Każdy dojdzie tam na piechotkę. Myślę ze w sam raz będzie zważywszy, na nasze potrzeby i stroje ewidentnie leśne ;)
Pozdrawiam Was i do zobaczenia po warsztatach,mam nadzieje,ze aura dopisze jak i humory uczestników.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 45
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 31 Pa, 2010   

Super Papuga99 :) Kochani, czekamy na chętnych, mamy jeszcze wolne miejsca. Każdy kto chce zaczerpnąć świeżego powietrza i nauczyć czegoś nowego - jest mile widziany.
Wspominana przez Papuge knajpka LOTUS to popularny wśród studentów AWF chińczyk. Na pewno każdy znajdzie tam coś na ząb po tych naszych leśnych wędrówkach :)
Do miłęgo kochani w niedzielę, punkt 11.00 na terenie AWF pod popiersiem Piłsudskiego.
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Nie 31 Pa, 2010   

Hej, Mazowszanie kijki w garść i ruszajcie do Lasku Bielańskiego :) marsze z kijkami NW to bardzo dobry sport na bioderka, wiem to z praktyki, bo uprawiam go nieustannie już od 6 m-cy (tak codziennie rano około 5 km) :)
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
dorka 
dorka

Bioderkus!!!




Status: Endo x 1
Wiek: 84
Doczya: 11 Pa 2010
Posty: 247
Skd: Zakopane/ Gdańsk
Wysany: Pon 01 Lis, 2010   

Mijka napisa/a:
wiem to z praktyki, bo uprawiam go nieustannie już od 6 m-cy (tak codziennie rano około 5 km) :)

Mijko napisz proszę, czy chodzisz tylko po płaskim terenie, czy może też po pagórkach.
Pytam, bo (jak tu już pisałam) mieszkam na zboczu Gubałówki i lekarz zapewniał mnie , że nie będę miała problemu dostać się do domu. Natomiast ja gdzieś wyczytałam, że należy chodzić po płaskim terenie.
Dla mnie jest to b. istotna sprawa. Żeby zrobić najprostsze zakupy typu chleb, masło, muszę przejść min. 6km, z tego niemal połowę pod górkę.
 
     
Papuga99 

Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 26 Lut 2010
Posty: 35
Skd: Pruszków
Wysany: Pon 01 Lis, 2010   

Mam ciekawą informację dla osób które zasmakują Nordic Walking jest możliwość kontynuacji spacerów.Impreza odbędzie się 20 Listopada we Mszczonowie:

http://termy-mszczonow.eu...aid=17&l=pl&s=1

Może się tam większą forumową grupą wybierzemy?
Czekam na Wasze opinie,po imprezie można pomoczyć się w cieplusiej geotermalnej wodzie :-D
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 45
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 01 Lis, 2010   

Papuga99 napisa/a:
Mam ciekawą informację dla osób które zasmakują Nordic Walking jest możliwość kontynuacji spacerów.Impreza odbędzie się 20 Listopada we Mszczonowie:

http://termy-mszczonow.eu...aid=17&l=pl&s=1

Może się tam większą forumową grupą wybierzemy?
Czekam na Wasze opinie,po imprezie można pomoczyć się w cieplusiej geotermalnej wodzie :-D


Hoho, Papuga, widzę, że ostro działasz i planujesz :) Lubię tak! :)Mszczonów to ciekawa opcja. Zawsze przejeżdzam tamtędy w drodze na Katowice i wielokrotnie już planowałam zboczyć sprawdzić te termy. Na pewno super forma spędzania czasu. No i świetny relaks. A jeśli by to połączyć z NW - jak dla mnie bomba :)
 
     
Papuga99 

Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 26 Lut 2010
Posty: 35
Skd: Pruszków
Wysany: Wto 02 Lis, 2010   

Bywam na tamtejszym basenie,jest to ciekawy obiekt jeszcze w rozbudowie,opcja mi się podoba jedynie nie wiem jak będę wyglądać po przejściu 12 km :?: Ale jeśli dam rade to pobyt w cieplusiej wodzie i saunie będzie regenerująca forma relaksu po utrwaleniu nawyków N W.
Jeśli byśmy się zebrali w kilka osób, byłoby jeszcze fajniej wspólnie przejść trasę i się udać na termy co i zintegrować jako forum.
Może zrobimy listę chętnych?
Katju zapraszam na oglądniecie obiektu i spróbowanie empirycznie leczniczych właściwości wód z głębi ziemi :->
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 45
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 02 Lis, 2010   

Papuga - ja jestem na tak. Jeśli uważasz, że mamy szanse zorganizowac fajny wypad na termy - zakładaj osobny wątek na forum (mysle ze dział spotkania, imprezy bedzie w sam raz) i kontynuujmy temat. Ja na pewno z chęcią się wybiorę. Proponuję też transport innym.
 
     
ewunia123 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 110
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 02 Lis, 2010   

Katju!

Prosze dopisac mnie do listy.
Chetnie naucze sie czegos nowego, super bedzie sie spotkac ze znajomymi i co dla mnie tez jest wazne oderwe sie na jakis czas od mojego remontu, ktory trwa juz prawie 4 miesiace i nie wiem kiedy sie skonczy
Jesli moge byc w czyms pomocna to jestem do dyspozycji
Pozdrawiam i do zobaczenia :pa: :pa: :pa:
_________________
Najwiekszym zwyciestwem nie jest brak porazek, ale podnoszenie sie po kazdej z nich
Konfucjusz
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 45
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 02 Lis, 2010   

Ewcia! Już nie mogę sie doczekać na spotkanie z Tobą :) :) :) KOchana, wspaniale, że jesteś chętna na warsztaty :) Tym bardziej, że nie widziałyśmy się ze sto lat ;)
Całuski i do niedzieli! :)
papa
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 02 Lis, 2010   

widzę,że szykują się bardzo ciekawe i miłe warsztaty w doborowym towarzystwie :brawo:
życzę Wam udanego spotkania i odpowiedniej pogody kochane słoneczka :kiss:
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Papuga99 

Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 26 Lut 2010
Posty: 35
Skd: Pruszków
Wysany: Sro 03 Lis, 2010   

Warsztaty Nordic Walking 7.11.2010:
1) Papuga99
2) Katja
3) Wendy
4) Golo1
5) Bioderkowicz z facebooka
6) Bioderkowicz z facebooka
7) Bioderkowicz z facebooka
8 Renata
9) Stokrotka22
10) ewunia123
11)Pawel 5
12)Mirek
13) Rysio
14) Lenka4
 
     
dorka 
dorka

Bioderkus!!!




Status: Endo x 1
Wiek: 84
Doczya: 11 Pa 2010
Posty: 247
Skd: Zakopane/ Gdańsk
Wysany: Sro 03 Lis, 2010   

Bardzo żałuję, że nie mogę być z Wami na Warsztatach. Od wielu lat chodzę z kijkami, ale nie do NW a trekkingowymi. Chodzę po górzystym terenie i tak mi wygodniej. Czym się te kijki różnią, to wiem. Natomiast nie wiem, jaka jest różnica w technice chodu. Tam i tu odpycha się a nie podpiera, prawa ręka, lewa noga itd. A więc, jakie są różnice. Zapytacie? Plissss...
 
     
Pawel 5 
pawel
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 53
Doczy: 31 Pa 2010
Posty: 1
Skd: kolega
Wysany: Sro 03 Lis, 2010   

Warsztaty Nordic Walking 7.11.2010:
1) Papuga99
2) Katja
3) Wendy
4) Golo1
5) Bioderkowicz z facebooka
6) Bioderkowicz z facebooka
7) Bioderkowicz z facebooka
8 Renata
9) Rysio
10) Lenka4
11) Renata
12) ewunia123
13)Pawel 5
14)Mirek
 
     
Lenka4 

Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 64
Doczya: 14 Wrz 2009
Posty: 69
Skd: z okolicy stolicy
Wysany: Sob 06 Lis, 2010   

Qurcze blade, strasznie zaluje, ale nie bede mogla z wami pochodzic jutro z kijkami :( A tak sie cieszylam! I to od dawna. Mam nadzieje, ze opowiecie jak bylo. I kolejna mam nadzieje, ze to nie ostatni raz...
Bawcie sie fajnie!
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.